TEKNOLOJİ & HİJYEN

Öğün-Yemek---teknolojiİleri teknoloji ve güçlü bir alt yapı ile eşsiz lezzetler...

Yeni teknolojileri izleyerek, "ürün ve hizmet kalitesini iyileştirici ve geliştirici" olanları sistem içine dahil aderek üretim politikası gerçekleştiririz.

Kronen Marka sebze-meyve yıkama ve doğrama ünitesi ile, ürün hazırlık aşamasında tam anlamıyla kusursuz bir şekilde yıkama işlemi sağlandığı gibi, personelden kaynaklanan hatalara son verilerek, ürün hazırlığında da standartlar sağlanmaktadır.

Sebze ve meyve yıkama işleminden sonra ürünler, ozon gazı ile dezenfeksiyon işlemine tabi tutularak hem zirai ilaç kalıntılarından arındırılmakta hem de mikrobiyolojik açıdan dezenfekte edilmektedir.

Köfte formlama makineleri ile, yemek üretiminde kullandığımız tüm köfte vb. ürünlerimiz el değmeden hazırlanarak şekillenmekte ve bu yüzden tüm müşterilerimize tamamen hijyenik ve her zaman aynı standartta hizmet verebilmekteyiz.

Teknolojinin tüm olanaklarından yararlanan firmamız işletme girişine kurduğu hijyen bariyeri sayesinde personelin işletme içerisine, dezenfeksiyon işlemlerinden tabi tutularak girdiği, ayrıca işletme içerisinde ki tüm bölümlerde kurulan ekipmanlar ile de personel kişisel dezenfeksiyonunu devamlı sağlayabilmektedir.Bunların kontrolü içinde personel ellerinden alınan düzenli swaplar ile de otokontrolü yapılmaktadır.

  • Üretimde ISO 9001, ISO 22 000 ve TSE 13075-8985 kalite standartları değişmez kuralımızdır.
  • Tüm üretim esnasında hijyen ve kalite esastır.
  • Üretimimizin her aşaması, gıda mühendislerimiz tarafından kontrol edilerek yapılmaktadır.