YEMEKLERİMİZ HAKKINDA

Öğün-Yemek---haberlerYıllardır hizmet sektöründe başarı ile faaliyet göstermenin gururu ile maksimum müşteri memnuniyetini hedefleyerek, tüm organizasyonlarda sizlerin desteği ve güveni ile ev sahipliği yapmaya hazır olduğumuzu belirtmek isteriz.

Beslenmenin, insanların en temel ihtiyacı olduğu gerçeğinden hareket eden kurumumuz, bu ihtiyacın salt ticari kazanç elde etmek için kullanılmasına karşıdır. Bir insanın hayati fonksiyonlarını sağlıklı şekilde yürütebilmesinin en önemli şartı sağlıklı beslenmektir. Sağlıklı beslenme ise, alelade ürünlerle, öğünü savuşturmak için rastgele belirlenen menüleri gayri sıhhi ortamlarda ve niteliksiz personelle çarçabuk hazırlayıp servis etmekle mümkün olamaz.Damağınızda hoş bir tat bırakacak sağlıklı ve lezzetli menülerimiz ile üretimimiz, personelinizin ihtiyacı olan vitamin, mineral, karbonhidrat, protein değerleri ile tüketim koşulları göz önünde bulundurularak, beslenme ve diyet uzmanlarımız, gıda mühendislerimizce kontrol edilerek servise sunulur. Personel ekibimizin sorumluluğu, uyumlu çalışmaları, kaliteli üretim yapmak konusundaki hassasiyeti, birbirine olan güven duygusunun geliştirilmesi, bütün bunların hepsi lezzetli yemekler içindir. Üretim ve yönetim kadromuz, yemek, beslenme, hijyen konusunda bir bütün olarak yemek hizmetlerinde, araştırma-geliştirme (ar-ge) çalışmalarını sürdürmektedirler.

Üretim kadrosu uzmanlarımız tarafından periyodik olarak denetlemesinde maksat, sorumluluğunun, insan performansının ve iş veriminin arttırılmasına yardımcı olmaktır. Üretim tesislerimizde uluslar arası hijyen standartlarına uygun hareket ederek, doğru, dengeli, yeterli ve sağlıklı beslenmeyi başarmaya çalışıyoruz.Tüm hizmetlerimizden hizmet öncesi ve sonrası hijyenik ve kalorisel sorumluluğun çalışmaları istikrarlı ve prensipli bir şekilde yürütülmektedir. Günümüz ekonomik şartları göz önüne tutularak en optimal maliyet hesapları yapılarak siz,sayın müşterilerimize en ekonomik ve kaliteli hizmetlerimizi sunmak gayreti ve çabası içerisindeyiz.Bu çabayı sarf ederken kaliteden ödün vermemek en temel ilkemizdir.

Lezzet standartlarını yükseltiyoruz ve siz müşterilerimiz için alanında öncü olan markaları tercih ederek lezzette yeni boyut açıyoruz...